Monitor Polvision; Mistrzostwa USA Atlantic City.

/

Seiken Dojo - IKON USA

W sobotę, 28 stycznia, w Atlantic City odbyły się Międzynarodowe – wagowe Mistrzostwa USA w Karate Kyokushin. 9 medali na zawodach wywalczyli zawodnicy Seiken Dojo Karate Kyokushin w Schaumburg. Opowiedzieli nam o zmaganiach podczas mistrzostw.

W sobotę 28 stycznia w Atlantic City odbyły się Międzynarodowe – wagowe Mistrzostwa USA IFK Karate Kyokushin .Wystartowało ponad 200 zawodników reprezentujących 48 klubów z sześciu państwa miedzy innymi : Niemiec , Izraela ,Gruzji , Kanady , Kostaryki i Polski ( Sensej Tomasz Puzon zdobył złoty medal w swoje kategorii – gratulacje ) …. Zawodnicy Seiken Dojo IKON Karate Kyokushin na tych mistrzostwach zdobyli 9 medali, 3 złote, 3 srebrne i 3 brązowe oraz dwa czwarte miejsca co w klasyfikacji medalowej pozwoliło nam zająć 8 miejsce na 48 Dojo startujących w mistrzostwach…. Złote medale i tytuły Mistrzów USA wywalczyli: Marcel Lampart oraz rodzeństwo Erica i Daniiar Imashov , srebrne bracia Piotr Palecki w kumite i kata i Stasiu Palecki w kata , brązowe medale , rodzeństwo Amelia i Filip Liszka i Stasiu Palecki w kumite dodatkowe 4 miejsce w kata zdobył Marcel Lampart i Adriana Koszyk której do brązowego medalu zabrakło dwie dziesiąte punku … Mistrzostwa stały na bardzo wysokim poziomie zarówno pod względem organizacyjnym jak i sportowym za co wielkie brawa należą się organizatorom. Nasi zawodnicy wykazali się ogromnym duchem walki co zaowocowało medalami i tytułami Mistrzów Stanów Zjednoczonych USA. Z mojej strony chce WAMwszystkim podziękować za wsparcie i obecność na tych Mistrzostwach.